رقعه

رقعه زمانی زندگی خود را شروع کرد که صاحبش اولین ساعات از بیست و سومین بهار زندگی خود را پشت سر گذاشته است. رقعه آمده تا در کنار یکدیگر وارد مرحله ای جدید از زندگی شویم.
رقعه اهل تحرک است چون به این سخن استاد صفایی حایری اعتقاد دارد که «کفر متحرک به اسلام می رسد ولی اسلام راکد پدربزرگ کفر است ....»
رقعه در انتظار دیدن تمدن اسلامی و نابودی استکبار و صهیونیسم است. رقعه معتقد است در زمان غیبت حسین(ع)، اطاعت از مسلم واجب است.

لبخندبزن تکنوکرات!!!

دوشنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۴۲ ق.ظ

 

بزرگترین جمعیت شیعه بعد از ایران در جمهوری آذربایجان حضور دارد. از جمعیت نزدیک به ده میلیونی این کشور همسایه، حدود ۸۵درصد را شیعیان تشکیل دادند. بعد از حدود پنجاه سال از جداسازی آذربایجان از ایران نفت کشف شد و خاندان های یهودی وارد این کشور شدند تا از نفت این کشور استفاده کنند. می توان یکی از سرمایه های عظیم در تشکیل رژیم صهیونیستی را در درآمد نفتی باکو جست و جو کرد.

سلطه شوروی بر آذربایجان بعد از جداشدن از ایران، در حقیقت سلطه یک جمعیت یهودی بود، چرا که لنین و تروتسکی و رهبران این کشور را یهودیان و وابستگان به یهود تشکیل میدادند و این سلطه همراه بود با کشتار علما و مردم شیعه ی این منطقه و اخراج آنها از آذربایجان به مناطق دیگر.

مردم روزانه هجده ساعت در این منطقه کار میکردند و در مقابل ۵۰ گرم نان دستمزدشان بود! نه به این معنی که در مکان های دیگر شوروی وضعیت ایده آل بود اما میتوان به جرات گفت که شرایط آذربایجان سخت گیرانه تر بود.

با وقوع انقلاب اسلامی در ایران آذربایجان هم تحت تاثیر امواج انقلابی قرار گرفت، تا جایی که نام پیامبراسلام که از جامعه آذربایجان برچیده شده بود و نامی دون شان تلقی میشد دوباره رونق گرفت و اسلام خواهی دوباره جان گرفت. شوروی ها به سرعت کمیته ای برای جلوگیری از اسلام گرایی تشکیل دادند. در سال۱۹۹۱ قیام مردم آذربایجان با در دست داشتن عکس امام خمینی شروع شد ولی انقلابی که صورت گرفت توسط رژیم صهیونیستی مصادره شد و صهیونیسم دانشگاه ورسانه و دستگاه های اطلاعاتی را به دست گرفت.

فروپاشی شوروی و مستقل شدن آذربایجان باعث شد تا کشورهای مختلف تمام تلاش خود را به کار بگیرند و به هم سانی فرهنگی و سیاسی و اقتصادی این کشور با کشور متبوع خود دست بزنند. انگلیس وآمریکا و رژیم صهیونیستی به شناسایی جوانان وزنان دست زدند و آنها را به کشورهای خود بردند و آموزش های فکری و فرهنگی و علمی خود را به آنها دادند.

در همان زمان مقام معظم رهبری به مسیولان وقت میگویند که چند هزار آذری را به ایران دعوت کنند و در ایران تحصیلات و آموزش بدهند. چرا که ایران و آذربایجان ویژگی های مشترک اسلامی-ایرانی دارند ولی متاسفانه تکنوکرات های وقت، لبخند می زنند و این مساله را نادیده میگیرند. امروز این کشور اسلامی پخش اذان از مناره های مساجد را ممنوع میداند، همان گونه که حجاب و نمادهای دینی را ممنوع کرده است، رژه همجنس بازان را ترتیب میدهد و بیش از شصت درصد نفت خود را به صهیونیسم می فروشد و مواد شیمیایی این رژیم کودک کش را تهیه میکند. امروز در آذربایجان کسانی را که فعالیت سیاسی و دینی داشته باشند به جرم جاسوسی برای ایران دستگیر میکنند و در شکنجه خانه های خود پذیرایی می کنند. اگر شهروند آذری به زیارت امام رضا(ع) در ایران بیاید از شغل خود اخراج میشود چرا که شاید بوی خمینی بدهد! و این مظلومیت شیعه در کشور دیوار به دیوار ما، بی ارتباط با لبخند تکنوکرات ها نیست. حالا صهیونیسم کری خوانی میکند که یک تل آویو امن در مرزهای ایران داریم و آن هم باکو است.

 اگر با ارتباط با ملت آذربایجان پس از فروپاشی شوروی، «ایرانی» را بیشتر به آنها میشناساندیم امروز مرزهای ساختگی رسانه هایشان سست تر میشد. رسانه هایی که محال است طلوعی غروب بشود و علیه ایران و شیعه مطلبی ننویسند، این درحالی است که ملت مظلوم آذربایجان حق ندارند از فرهنگ شهادت صحبت کنند چرا که جرم است و باید به ازای آن زندانی بکشند.

اما فرهنگ تشیع در آذربایجان زنده است چراکه اگر زنده نبود قوانین رسمی منع حجاب اسلامی و نماداسلامی می توانست اجرایی شود و یا رژه همجنس بازان بدون اعتراض و درگیری خیابانی برگزار شود. در اوج گرفتن حرکت های اسلامی در آذربایجان شکی نیست. در ارتباط با قیام و مقاومت مردمان آذربایجان احادیث زیاد و معتبری هم داریم و این وعده های صادق نوید داده اند که مقاومت ایران و یمن و آذربایجان از علایم ظهور خواهد بود. اما بی پناهان آذربایجان نیاز به کمک دارند، نه کمک نظامی بلکه کمک های فکری و فرهنگی برای ترویج اسلام ناب در این منطقه تا پادزهری باشد علیه دلارهای نفتی عربستان و کویت وامارات در ترویج وهابی منشی و سلفی گری در این شیعه خانه.

امیدوارم سفر آیت الله نوری همدانی شروعی باشد بر بیداری بیشتر مسیولین کشورمان و مایه برکت شود برای بیداری اسلامی آ‌ذربایجان....

----------------------------------------------------------------------

رقعه نامه اول: مواد خام مطالب بالا مربوط میشود به سخنرانی یکی از شهروندان جمهوری آذربایجان در اردوی اتحادیه امت واحد،سال ۹۲...

رقعه نامه دوم: پای دل و جان به خاطر معصیت از پیاده روی اربعین جا ماند اما دوست خوبی که سعادت پیاده روی داشت به نیابت از من عمود ۸۹۰ تا ۸۹۱ را دعاگویان طی کرد...با خوبان نشستن بی اجرت نبوده است. سوغات دل چسبی بود...

نظرات  (۱)

سلام
استفاده کردیم برادر عبدالرضا
همه مسائلی که فرمودی درست ولی خطر جدایی طلبی و ایجاد فتنه انگیزی توسط خناسانی در همین آذربایجانِ کشور خودمان هم، کم نیست که باید مراقب فتنه های دشمن مکار بود
یامهدی

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی